Roosters tijdens de diensten
Kijkt u op een mobiele telefoon, draai uw toestel dan een halve slag in Landscape mode voor een goed overzicht
Datum | ouderling van dienst | dankgebed | Ministry | Diakenen en eerste collectes | ||
3 maart 2024
9.30 u. |
Trea
Ietsje Petra?? |
Trea | Ietsje | Bonne en Maaike | Rienkje en Sjirrie
Catechese en educatie |
|
10 maart 2024
10.00 u. |
Bonne
Jolanda |
Bonne | Jolanda | Ferbiningstsjinst | Johnny en Ilse | Johan
Fougoulance |
13 maart 2024
19.30 u. |
Gotse
Jurjen en Minke |
Gotse | Jurjen | Biddag | nvt | Bram en Johan
Diaconie |
17 maart 2024
9.30 u. |
Manuela
Trea |
Manuela | Trea | Kinder-
dienst |
Willem en Trea | Rienkje en Sjirrie
Jeugdwerk |
24 maart 2024
9.30 u. |
Gosse
Bonne Ietsje |
Gosse | Bram | Gotse en Pietie | Bram en Johan
Zending en Evangelisatie |
|
28 maart 2024
19.30 u. |
Jurjen en Minke
Manuela |
Jurjen of Minke | Manuela | Witte donderdag
H.A. |
nvt | Rienkje en Sjirrie
Diaconie |
29 maart 2024
19.30 u. |
Ietsje
Gosse Bonne |
Ietsje | Gosse | Goede Vrijdag | nvt | Bram en Sjirrie
Geen collecte |
30 maart 2024
19.30 u. |
Gotse
Trea Manuela |
Gotse | Trea | Stille Zaterdag | nvt | Rienkje en Johan
Geen collecte |
31 maart 2024
9.30 u. |
Bonne
Jurjen en Minke |
Bonne | Minke | Eerste Paasdag | Zanny en Wietske | Johan
Zending en Evangelisatie |
7 april 2024
9.30 u. |
Trea
Ietsje Gotse |
Trea | Gotse | Bonne en Maaike | Bram en Sjirrie
Orgelfonds |
|
14 april 2024
10.00 u. |
Bonne
Gosse |
Bonne | Gosse | Ferbiningstsjinst | Johnny en Ilse | Bram en Johan
Zending en Evang. |
21 april 2024
9.30 u. |
Jolanda
Manuela Gotse |
Jolanda | Rienkje | Trea en Willem | Rienkje en Sjirrie
Jeugdwerk |
|
28 april 2024
9.30 u. |
Jurjen en Minke
Ietsje |
Jurjen of Minke | Ietsje | Fryske Tsjinst | Gotse en Pietie | Sjirrie en Johan
Zending en Evangelisatie |
Zwart = Ouderling van dienst
Rooster 2024
Datum | Dienst | Bijzonderheden | tijd | Voorganger | Collecte | Koster | Schenker | |
1-jan | Kerkdienst | Nieuwjaarsdag | 10.00 uur | Gotse Stienstra | Wereld Gebedsdag | Iepie | Iepie | |
7-jan | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Romke de Vries de Wilp | Kosten Eredienst | x | x | |
14-jan | Kerkdienst | 9.30 uur | Dhr. Dirk Coenen Urk | Jeugdwerk | Nelleke | Harry en Wietske | ||
21-jan | Kerkdienst | Heilig Avondmaal | 9.30 uur | ds H.J. de Groot Burgum | Diaconie | Jan | Petra | |
28-jan | Kerkdienst | 9.30 uur | da. C.J. Beukel Marum | Onderhoudsfonds | Aize | Renze en Anja | ||
4-feb | Kerkdienst | 9.30 uur | Nynke Stallinga Stiens | Werelddiaconaat | Henk | Marian | ||
4-feb | Viering | Taizéviering | 19.00 uur | X | Kosten Eredienst | Iepie ? | x | |
11-feb | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Jan de Jong Frieschepalen | Zending en Evangelisatie | x | x | |
18-feb | Kerkdienst | 9.30 uur | Dhr. Dirk Coenen Urk | Diaconie | Willem | Harry en Wietske | ||
25-feb | Kerkdienst | 9.30 uur | ds J.F. Mol Nijega | Zending en Evangelisatie | Henk | Marian | ||
3-mrt | Kerkdienst | 9.30 uur | Gotse Stienstra | Catechese en Educatie | Aize | Renze en Anja | ||
wereldgebedsdag vervalt! | ||||||||
10-mrt | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Hans Cornelisse Midwolda | Diaconie Fougoulance | x | x | |
13-mrt | Kerkdienst | Biddag | 19.30 uur | ds. P Hulshof Jubbega | Diaconie | Iepie | x | |
17-mrt | Kerkdienst | Kinderdienst | 9.30 uur | Marianne de Boer en Jeltsje Veenstra | Jeugdwerk | Nelleke | Iepie | |
24-mrt | Kerkdienst | 9.30 uur | ds. G. den Dikke Drachten | Zending en Evangelisatie | Jan | Petra | ||
28-mrt | Kerkdienst | Witte Donderdag | 19.30 uur | da A.E. de Jong Sneek | Diaconie | Iepie | x | |
29-mrt | Viering | Goede Vrijdag | 19.30 uur | pastor R Pasterkamp Urk | X | Willem | x | |
30-mrt | Viering | Stille Zaterdag | 19.30 uur | Minke Visser | X | Aize | x | |
31-mrt | Kerkdienst | Paaszondag | 9.30 uur | Auke Willem Kampen | Zending en Evangelisatie | Nelleke | Harry en Wietske | |
7-apr | Kerkdienst | 9.30 uur | Pastor Dirk Coenen | Orgelfonds | Iepie | Marian | ||
14-apr | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Janita Seinstra Frieschepalen | Zending en Evangelisatie | x | x | |
21-apr | Kerkdienst | 9.30 uur | ds. A. de Vries Ureterp | Jeugdwerk | Willem | Renze en Anja | ||
28-apr | Kerkdienst | Frysk | 9.30 uur | Drs TRA Simonidus Birdaard | Zending en Evangelisatie | Jan | Petra | |
5-mei | Kerkdienst | 9.30 uur | mevr I Baron Bakkeveen | Pastorale Activiteiten | Aize | Iepie | ||
9-mei | Standheem | Hemelvaartsdag | 10.00 uur | X | X | x | x | |
12-mei | Standheem | Hemelvaarstweekend | 10.00 uur | X | X | x | x | |
19-mei | Kerkdienst | Pinksterfeest | 9.30 uur | dhr. B Smedes Surhuisterveen | Zending en Evangelisatie | Henk | Marian | |
26-mei | Kerkdienst | Zondag voor de lijdende kerk | 9.30 uur | Open Doors | Zending en Evangelisatie | Aize | Renze en Anja | |
2-jun | Kerkdienst | 9.30 uur | ds K.H. Bogerd Walterswâld | Jeugdwerk | Willem | Iepie | ||
9-jun | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Auke Willem Kampen | Bloemenfonds | x | x | |
16-jun | Kerkdienst | Heilig Avondmaal | 9.30 uur | ds J.F. Mol Nijega | Diaconie | Nelleke | Marian | |
23-jun | Kerkdienst | 9.30 uur | ds J.B. Hoorneborg Opende | Onderhoudsfonds | Jan | Petra | ||
23-jun | Johannes de Heer Avond | 19.30 uur | X | Kosten Eredienst | x | x | ||
30-jun | Kerkdienst | bevestinging ambt | 9.30 uur | ds. A. de Vries Ureterp | Pastorale Activiteiten | Willem | Iepie | |
7-jul | Kerkdienst | Zegendienst | 9.30 uur | Theun v/d Velde te Buitenpost. | Jeugdwerk | Henk | Marian | |
14-jul | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Binne Visser Duitsland | Onderhoudsfonds | x | x | |
21-jul | Kerkdienst | 9.30 uur | Mevr J. Elzinga Bakker Groningen | Orgelfonds | Nelleke | Renze en Anja | ||
28-jul | Kerkdienst | 9.30 uur | Petra Nicolai | Algemene Middelen | Aize | Iepie | ||
4-aug | Kerkdienst | 9.30 uur | ds. G. den Dikke Drachten | Kosten Eredienst | Willem | Iepie | ||
11-aug | Kerkdienst | 9.30 uur | Gotse Stienstra | Zending en Evangelisatie | Jan | Petra | ||
18-aug | Kerkdienst | 9.30 uur | Minke Visser | Pastorale Activiteiten | Henk | Marian | ||
25-aug | Kerkdienst | 9.30 uur | Pastor Dirk Coenen | Algemene Middelen | Nelleke | Iepie | ||
1-sep | Kerkdienst | 9.30 uur | ds. R.H. Veldman Beilen | Zending en Evangelisatie | Jan | Petra | ||
8-sep | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Frans van Herwijnen Haulerwijk | Catechese en Educatie | x | x | |
15-sep | Kerkdienst | Startzondag | 9.30 uur | Pastor Dirk Coenen | Diaconie Casa Rafa | Aize | Harry en Wietske | |
22-sep | Kerkdienst | Frysk | 9.30 uur | Drs T.R.A. Simonidus Birdaard | Onderhoudsfonds | Henk | Marian | |
29-sep | Kerkdienst | Heilig Avondmaal | 9.30 uur | ds. H. Engelsma Wijnjewoude | Diaconie | Aize | Petra | |
6-okt | Kerkdienst | Israëlzondag | 9.30 uur | Romke de Vries de Wilp | Kerk en Israël | Willem | Renze en Anja | |
6-okt | Dvgog | 19.30 uur | X | Kosten Eredienst | x | x | ||
13-okt | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Andre v/d Meer Franeker | Bloemenfonds | x | x | |
20-okt | Kerkdienst | 9.30 uur | dhr. B. Smedes Surhuisterveen | Werelddiaconaat | Jan | Petra | ||
27-okt | Kerkdienst | 9.30 uur | Pastor Dirk Coenen | Pastorale Activiteiten | Henk | Marian | ||
3-nov | Kerkdienst | 9.30 uur | dhr. T van der Meulen Tytsjerk | Algemene Middelen | Aize | Iepie | ||
6-nov | Kerkdienst | Dankdag | 19.30 uur | Petra Nicolai | Diaconie | Iepie | x | |
10-nov | Ferbiningstsjinst | Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Bram van Dijke Buitenpost | Orgelfonds | x | x | |
17-nov | Kerkdienst | evt Frysk | 9.30 uur | Minke Visser | Jeugdwerk | Nelleke | Harry en Wietske | |
24-nov | Kerkdienst | Gedachtenisdienst | 9.30 uur | Gotse Stienstra, Pastor Dirk Coenen | Bloemenfonds | Iepie | Iepie | |
1-dec | Kerkdienst | 1e adv. Heilig Avondmaal | 9.30 uur | ds. J. Postma Genemuiden | Diaconie | Jan | Petra | |
8-dec | Ferbiningstsjinst | 2e adv. Ferbiningstsjinst | 9.30 uur | Erwin Kramer Meppel | Zending en Evangelisatie | x | x | |
15-dec | Kerkdienst | 3e advent | 9.30 uur | Ds. A. Bouma Ureterp | Jeugdwerk | Aize | Renze en Anja | |
22-dec | Kerkdienst | 4e advent | 9.30 uur | Ds. G. den Dikke Drachten | Algemene Middelen | Henk | Marian | |
24-dec | Kertsnachtdienst | Kerstavond | 19.30 uur | Gospelkoor The Lighting Stars | Diaconie | Willem | x | |
25-dec | Kerkdienst | Kerstfeest | 9.30 uur | Ds M.J. Koppe Dokkum | Zending en Evangelisatie | Nelleke | Iepie | |
29-dec | Kerkdienst | 9.30 uur | Ds. P.L. Smilde Drachten | Pastorale Activiteiten | Jan | Petra | ||
31-dec | Kerkdienst | Oudejaarsavond | 19.30 uur | Gotse Stienstra | Algemene Middelen | Willem | x | |
1-jan-25 | Kerkdienst | Nieuwjaarsdag | 10.00 uur | Petra Nicolai | Wereld Gebedsdag | Aize | Aize en wie aanwezig is |
(i.v.m. AVG worden alleen de voornamen van de gemeenteleden genoemd met toestemming van deze personen)